Facebook Yorumları Artık Düzenlenebilir

Facebook Yorumları Artık Düzenlenebilir

Facebook, kullanıcıların hoşuna gideceğini düşündü bazı düzenlemeler yaptı. Bu düzenlemelerden belki de en önemlisi artık kullanıcıların yorumları düzenleyebilir kılınmaları.

Facebook kullanıcıları artık yaptıkları yorumları düzenleyebilecekler. Bu zamana kadar yapılan yorumlar, sadece birkaç saniye içinde müdahale edilirse düzenlenebiliyor aksi halde kişi o yorumu sadece silebiliyordu. Ancak zaman sınırı olmaksızın yorumlara düzenlenebilme özelliği getirildi. Daha önce yaptığınız bir yorumun sağ üst köşesine geldiğinizde karşınıza çıkacak “düzenle” ve “sil” seçeneklerinden “düzenle”yi tercih etmeniz halinde yorumunuzu düzenleyebileceksiniz. Düzenleme işleminiz bittiğinde de yaptığınız yorumun altında “düzenlendi” ifadesi yer alacak.

Facebook birkaç gün önce de sohbet uygulamasına simgeler iliştirmiş ve kısa yol kullanarak simge oluşturma işlemini kolaylaştırmıştı. Diğer yandan popüler sosyal ağ, yine kısa bir süre önce Facebook’un genel görünümü üzerinde bazı küçük düzenlemeler yapmış, ileti ve kullanılan simge boyutları başta olmak üzere bazı yenilikler getirmişti.

YORUMLAR