FIFA 18, Origin Access ve EA Access'e Eklendi

FIFA 18, Origin Access ve EA Access'e Eklendi

Electronic Arts'ın geliştirdiği popüler futbol oyunu FIFA 18; Origin Access ve EA Access kütüphanelerine eklendi. EA ve Origin Access üyeliklerine sahip olan PC ve Xbox One kullanıcıları FIFA 18'i ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Battlefield 1, Need for Speed Payback'tan sonra büyük bir EA oyunu daha EA Access ve Origin Access'e eklendi. Geçtiğimiz yılın en iyi futbol oyunu FIFA 18; EA Access ve Origin Access'e eklendi. FIFA 18'in piyasadaki fiyatının 280 lira civarı olduğunu düşündüğümüzde Origin Access Basic'e abone olmak daha mantıklı geliyor. Origin Access'in aylık abonelik fiyatı 4 Euro olarak belirlenmiş.

 

Electronic Arts tarafından geliştirilen Origin Access ve EA Access isimlerine sahip abonelik sistemleri oyuncuları uzun zamandır mutlu etmeyi başardı. PC'de Origin Access, Xbox One'da da EA Access ismiyle karşımıza gelen abonelik sistemleri EA Games'in oyunlarına erişim imkanı sağlıyor. Battlefield 1, Need for Speed Payback, Titanfall, Battlefront ve Sims 4 gibi büyük oyunlara erişim inkanı sağladığımız sistemlerde aklınıza gelmeyecek kadar güzel oyunlar bulunuyor. Ülkemizde oyunların 300-400 gibi fiyatlardan satıldığını düşündüğümüzde EA Access ve Origin Access üyeliklerin gayet mantıklı olduğu anlaşılıyor.