Galaxy Note 4 Antutu Benchmark'ta Ortaya Çıktı

Galaxy Note 4 Antutu Benchmark'ta Ortaya Çıktı

Merakla beklenen Samsung'un yeni nesil phablet modeli Galaxy Note 4'ün tanıtılmasına çok az bir süre kaldı. Teknoloji takipçileri, dört gözle beklemeye devam ediyorlar. Vaziyet bu şekilde olunca cihazla ilgili sızıntılar da kendini göstermeye başlıyor. Önceki günlerde teknik nitelikleri internete sızan Galaxy Note 4’ün, şimdide AnTuTu Benchmark değerlendirmesi ortaya çıktı.

AnTuTu Benchmark'ta yer alan Galaxy Note 4'ün birtakım donanımsal özellikleri de buradan onaylanmış oluyor. 5.7" büyüklüğünde büyük bir ekranla gelmesi beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 4'ün ekran çözünürlüğü ise AnTuTu Benchmark değerlendirmesine göre 1440 x 2560 piksel olacak. ARM Mali T760 GPU ve Samsung Exynos 5433 CPU ile gelecek olan phablet, 16 GB depolama alanı, 3GB RAM, 16 megapiksel kamera ve Android 4.4.4 işletim sistemi gibi özelliklerle sunulacak.

Galaxy Note 4’ün Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek olan IFA 2014 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Yurtdışı kaynaklarınca $810 fiyat biçilen cihazın ülkemizde çok daha pahalı olacağı tahmin ediliyor. Bakalım Galaxy, Apple firmasının çıkaracağı yeni iPhone ile vereceği çetin mücadele öncesinde Samsung severleri mutlu edebilecek mi?

Sınırlı Sayıda Üretilen Dövme Tasarımlı HTC One M8 Duyuruldu

YORUMLAR