Görevimiz Tehlike 7 Çekimleri Durduruldu: İşte Nedeni

Görevimiz Tehlike 7 filminin İtalya'da gerçekleşen çekimleri, ülkedeki corona virüsü vaka sayısının 219'a yükselmesiyle Venedik yerel yönetiminin müdahalesi sebebiyle durdu.

Uzun bir süredir çekimleri devam eden Görevimiz Tehlike 7 için bir süre ara verilme kararı alındı. Kararın nedeni ise tüm dünyada yaygın olan bir problemden kaynaklıydı.

Corona virüsü vakalarının sayısı çok ciddi oranda artış gösteriyor. Görevimiz Tehlike 7 filminin İtalya'da gerçekleşen çekimleri, ülkedeki corona virüsü vaka sayısının 219'a yükselmesiyle Venedik yerel yönetiminin müdahalesi sebebiyle durdu.

Görevimiz Tehlike 7 filmine ara verildi

Çin, Japonya ve Güney Kore'nin ardından en yüksek sayı İtalya'da. Bu filmin çekimleri Venedik'te başladı ve ilerleyen zamanlarda ülkedeki başka bölgelerde de devam edecekti.

Corona virüsü salgını, prodüksiyonu yerle bir etti. Paramount, "Oyuncularımızın, ekibimizin güvenliği ve Venedik yerel yönetiminin corona virüsü tehdidine karşı halka açık faaliyetleri durdurma kararı nedeniyle üç haftalık prodüksiyon planını değiştiriyoruz. Bu süreçte ekibimizin kaygılarına kulak vermek istiyoruz ve prodüksiyon başlayana kadar evlerine dönmelerine izin veriyoruz. Durumu izlemeye, sağlık ve hükümet yetkilileriyle birlikte çalışmaya devam edeceğiz." diyerek durumu açıklamaya çalıştı.

Diğer James Bond filmlerinin de yine benzer sorunlarla karşılaştığı görülüyor. Muhtemelen sinema sektörü de Corona virüs salgınından büyük oranda etkilenecek.

YORUMLAR