Haftanın iOS Oyunu: RAD Boarding

Haftanın iOS Oyunu: RAD Boarding

Kim kıyamet sonrasını konu alan bir oyunun bu kadar eğlenceli ve keyif verici olabileceğini tahmin edebilirdi ki? Melankoliden uzak, rengarenk bir deneyim sunan RAD Boarding, iOS cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz sürükleyici bir snowboard oyunu olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz olmasına rağmen üstün grafik kalitesi, detaylı modellemeleri ve sunduğu dinamik atmosfer ile beğenimizi kazanan bu oyunda kıyamet sonrası mahvolmuş bir dünyada amansız bir yarışa girişiyoruz. Oyunun en fazla dikkat çeken noktaları arasında grafikleri bulunuyor. Animasyonlardaki akıcılık ve modellemelerdeki detay unsurları oyunun yarattığı kalite algısını üst seviyelere taşıyor.

Doğal olarak her şey grafiklerle sınırlı değil. 90'lardan gelen müzik ve ses efektleri de oyunun orijinal bir çizgide ilerlemesine katkıda bulunuyor. Farklı mekanlar üzerinde yarıştığımız için oyunda asla bir tekdüzelik hissine kapılmıyoruz.

Karla kaplı platformlar üzerinde süzülürken karşımıza çıkan güçlü rakipler canımızı biraz yaksa da çevik ve akıllı hamlelerle hepsini alt ediyoruz. Bu esnada yapacağımız tehlikeli numaralar daha fazla puan almamızı sağlıyor. Bu sayede kontrol ettiğimiz karakter daha da güçleniyor ve yetenekleri artıyor. Yeteneklerin artması da yeni hareketlerin açılması demek. Açılabilir öğeler oyunun başka bir ilgi çeken noktası. Bu öğeler arasında karakterimizi kişiselleştirebileceğimiz giysiler de bulunuyor.

Başarılı bir çizgide ilerleyen RAD Boarding aksiyonun, maceranın ve dinamizmin başarılı bir bileşimi. Sidescroller tarzı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız RAD Boarding sizi uzun süre ekran başına kilitleyecektir.

Yeni Unreal Tournament Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuldu!

Oyun Dünyasının Yeni Gücü: Maingear Drift Steam

YORUMLAR