HTC M10'un Gerçek Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

HTC M10'un Gerçek Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

HTC'nin merakla beklenen üst seviye telefonu HTC One M10'un gerçek görüntüleri internete sızdırıldı.

HTC'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi HTC One M10, geçtğimiz günlerde gerçek görselleriyle birlikte internete sızdı. Birkaç hafta içerisinde tanıtılması beklenen telefon hakkında pek çok dedikodu da bulunuyor. HTC 10 adını alacağı söylenen telefonun şirket tarafından da iddialı reklamları yapılıyor. Şimdiden bir çok kişide merak uyandıran telefon, tüm detaylarıyla OnLeaks adlı bir Twitter hesabından sızdırıldı. Sızıntıda telefonun resimlerinin yanı sıra özellikleri de yer alıyor.

Daha öncelerden sızdırdığı haberlerle güven kazanan OnLeaks adlı hesaptan yayılan bu haberin doğruluğuna kesin gözüyle bakılıyor. Fotoğraflara göre HTC One M10 daha öncelerden de söylendiği gibi büyük oranda HTC One A9'a benziyor. Ayrıca telefonda özel olarak USB-C portu kullanılmış. Gelen sızıntının detaylarına göre telefonda 5.15 inç ekran, Snapdragon 820, 4 GB RAM, Adreno 530 ve 12 MP kamera gibi özellikler yer alacak. Öte yandan AnTuTu sonuçlarının da paylaşıldığı One M10, yaklaşık 110bin puan alarak birçok amiral gemisini geride bırakmayı başarmış gibi görünüyor.

Tasarımsal açıdan A9 ve One M serisi telefonları ortak noktada buluşturulduğu bir telefon olduğu söylenebilir. Her iki telefonun çizgisini telefonda görmek mümkün. HTC One M10'un birkaç hafta içerisinde tanıtılması ve Nisan ayında raflardaki yerini alması bekleniyor. İşte sızan o resimler..

HTC'nin One M10 için Yayınladığı Video Bize Çok Tanıdık Geldi. Ya Size?

HTC One M10'un Tasarımı ve Ekranı Hakkında Yeni Söylentiler Var

YORUMLAR