HTC One M10 Adıyla ve Özellikleriyle İlgi Çekeceğe Benziyor

HTC One M10 Adıyla ve Özellikleriyle İlgi Çekeceğe Benziyor

HTC One M10’un adı Perfume (yani bildiğimiz parfüm) olarak belirlendi. Bunun kadın tüketicilere yönelik bir mesaj olması ihtimali olsa da, HTC One M10 aslında hiç fena bir cihaz değil.

HTC’nin son zamanlarda hakkında çıkan "battı-batıyor" söylentileri dolaşıyor. Bunu Tamindir’de 2015 Haziran ayında yayınladığımız HTC'nin Durumu Kötü ve Her Geçen Ay Daha da Kötüye Gidiyor haberimizden de okuyabilirsiniz. HTC One M10’un adının Parfume olarak kodlanmasının bu kötü gidişe kadın tüketicilerin bir “dur” diyeceği düşünülmüş olsa gerek. Kod adı Perfume olan HTC One M10, Qualcomm Snapdragon 820 işlemci ve Adreno 503 grafik çekirdeğini kullanıyor. 4GB RAM taşıyan cihaz, fabrika çıkışı olarak 32GB dahili depolama alanı vaat ediyor.

5.1 inç’lik 1440x2560 çözünürlük sunan AMOLED ekranı ile HTC One M10 artık Full HD çözünürlükten de vazgeçmiş gibi görünüyor. Alışılmış HTC cihazların aksine. HTC One M10’da, fiziksel home butonunun altına yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucusu da var. Android 6.0.1 işletim sistemi ve Sense 8.0 kullanıcı arayüzü ile gelecek olan HTC One M10, Mart ayında özel etkinlikte tanıtılacak.

2016'da Çıkması Beklenen HTC One M10 Hakkında Bilgiler Sızmaya Başladı

YORUMLAR