iPhone 7S Plus'ın Tamamı Cam Gövdeli Tipi Sızdırıldı

iPhone 7S Plus'ın Tamamı Cam Gövdeli Tipi Sızdırıldı

Eylül ayı dünya genelinde yeni model akıllı telefonların tanıtımlarının yoğunlaştığı bir ay oluyor. Apple da Eylül ayı için bazı yeni akıllı telefon modelleri geliştirmeye son hızıyla devam ediyor. Şimdi de cam gövdeye sahip olan iPhone 7S Plus'ın bazı görüntüleri sızdırıldı.

Normalde bir ay sonra piyasaya çıkacak olan iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modelleri çok büyük ilgi toplardı. Fakat, bu ilginin odağı iPhone 8'e de kaymış durumda. Çünkü iPhone 8 de önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılacak. Kasa olarak iPhone 7 Plus boyutlarında olan iPhone 7S Plus'ın sızıntı görsellerine dikkatli şekilde bakarsak önemli değişiklikler yapıldığını görüyoruz.

İlk olarak dikkat çeken detay akıllı telefonun arkasında yer alan cam arka panel oluyor. Apple'ın bu cam gövdeyi kullanmasının sebebinin, kablosuz şarj imkanının daha kolay olması  olduğu düşünülüyor. Cam gövdenin sinyalleri iyi geçiriyor olmasının sebep olduğu diğer bir değişiklik ise iPhone'ların üzerinde gördüğümüz klasik anten çizgileri. iPhone 7S Plus'ta bu anten çizgilerine gerek kalmadığını görüyoruz. Bu değişikliklerin haricinde sızıntı görüntülere bakılarak söylenecek bir şey kalmıyor.

Apple, Eylül Ayında En Az Bir Yeni iPhone Tanıtacak!

Doğrulandı! İşte iPhone 8’in Ekran Tasarımı

YORUMLAR