LastPass Şifre Saklama Uygulaması Mobilde Artık Ücretsiz

LastPass Şifre Saklama Uygulaması Mobilde Artık Ücretsiz

Şifre yönetim uygulaması LastPass, mobil cihazlarda da kullanılıyor. LogMeIn şirketinin sahip olduğu LastPass artık mobil cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Daha önce PC ve mobil cihazlar arasında hesap transferleri ücreti alan veya tarayıcılarda kullanılacak eklenti için yıllık 12 dolar tahsil eden LastPass’ın, ücret politikası oldukça karışık ve can sıkıcı olabiliyor. Yıl boyunca farklı ödeme yöntemleri kullanarak servisini tüm platformlarda farklı üyelik ödeme stratejileriyle devam ettiren LastPass, yeni kararıyla mobil platformda ücretsiz modele geçti.

LastPass bundan böyle kurumsal üyeliklerden ve temel hizmetler dışında kalan servislerden ücret almayacak. LastPass mobil platformlarda güvenliğin kitlelere ulaşabilmesi açısından böyle bir karar aldıklarını söylediler. Özellikle mobil yaşamın hızla benimseniyor olmasının güvenlik önlemlerini zorunlu kıldığını anımsatan LastPass yetkilileri, mobil platformda kullanıcılarını bu şekilde güvence altına almaktan gurur duyduklarını da ifade ettiler.

LastPass Nedir?

LastPass uygulaması güvenli yapıya sahip. Uygulama sayesinde kullandığınız tüm şifrelerinizi hatırlamak ya da el ile teker teker yazmak zorunda kalmıyorsunuz. LastPass bilinen tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda kullanılabiliyor. LastPass oldukça tercih edilen bir şifre yönetim sistemi olarak benzeri uygulamalar arasında özel bir öneme sahip

LastPass Yeni Versiyonunda Dosya Paylaşımına İmkan Tanıyor

LastPass'ın Mac Uygulaması Sonunda Yayınlandı

Şifreleriniz Güvende Mi? Kötü Amaçlı Yazılımlardan Korunmak İçin 5 Altın Kural

YORUMLAR