League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (26 Aralık - 29 Aralık)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (26 Aralık - 29 Aralık)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla durmadan devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde bu 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor.

İndirimler sayesinde biz sihirdarlar çok avantajlı hale geliyoruz. Hem fiyat avantajı sağlıyoruz hem de yeni şampiyonlar deneme fırsatı buluyoruz. Ayrıca koleksiyonumuza yeni kostümler de eklemiş oluyoruz. Gelin yeni şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

Bu haftaki şampiyon indirimlerinde 3 nişancı yer alıyor. Görünce sizler gibi çok şaşırdığım bu indirimleri sizlerde benim kadar beğeneceksiniz.

26 Aralık ile 29 Aralık arasında %50 RP indirimi ile sunulan şampiyonlar:

  • Varus - İntikam Oku (Nişancı, büyücü) 487 RP: Varus, saldırı gücü taşıyıcısı rolüne sahip olan güçlü bir taşıyıcıdır. Varus her ne kadar bir nişancı olsa da ikincili büyücüdür. Ama çok güçlü bir büyücü değildir. Ancak, eğer istenirse ARAM gibi haritalarda oynanabilir.
  • Vayne - Gece Avcısı (Nişancı, suikastçı) 440 RP: Vayne, oyunun en mekanik şampiyonlarından birisidir. Saldırı gücü taşıyıcısı rolünde oynanan bu şampiyon ile tank tanımayan bir hale gelebilirsiniz. Özellikle oyun sonu daha güçlü bir hale gelen Vayne ile sağlam dinamikler eşlinde karşı takıma büyük eziyetler çektirebilirsiniz. Ancak Vayne çok kırılgan bir şampiyon olduğu için yakalandığınız anda ölümünüz anlık olacaktır.
  • Miss Fortune - Ödül Avıcısı (Nişancı) 395 RP: Miss Fortune, alt koridorun saldırı gücü taşıyıcılarından birisidir. W yeteneği sayesinde oyun başında dilerseniz saldırı hızı eşyası almayabilirsiniz. Yetenekleri çok menzilli olduğundan dolayı skor kaçırmanız kolay değildir.

26 Aralık ile 29 Aralık arasında %50 RP indirimi ile sunulan kostümler:

  • Popstar Ahri 487 RP

  • Muhafız Leona 375 RP

  • Hippi Zilean 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

9GAG'in Mobil Aksiyon Oyunu Redhead Redemption Çıktı!

YORUMLAR