Lenovo Moto E4 ve Moto E4 Plus Resmen Duyuruldu

Lenovo Moto E4 ve Moto E4 Plus Resmen Duyuruldu

Lenovo, Moto serisinin yeni akıllı telefonları Moto E4 ve Moto E4 Plus’a ait resmi detayları nihayet paylaştı. Moto E4 Plus modeli beklendiği gibi 5,000 mAh pil kapasitesi ve 5.5 inç HD ekranla duyuruldu. İşte yeni Moto E4 ve Moto E4 Plus’ın resmi olarak duyurulan özellikleri:

Şirketin belirttiğine göre 5,000 mAh pil kapasitesine sahip olan Moto E4 Plus, şarj edilmeksizin 2 gün boyunca çalışabiliyor. İlk fırsatta E4 Plus’ın pil kapasitesinin halka açık şekilde test edileceği öne sürüldü. Moto E4 Plus ayrıca 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerayla donatılmış durumda. Moto E4 Plus, 4 çekirdekli bir mobil işlemci de barındıracak.

Boyut olarak daha küçük olan Moto E4 ise 5 inç ekrana ve 2,800 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Ön kamerası tıpkı E4 Plus gibi 5 megapiksel iken, 8 megapiksel arka kameraya sahip olacağı duyuruldu. Ayrıca renk seçenekleri konusunda da Moto E4 Plus daha avantajlı. Moto E4 modeli akıllı telefonlar siyah ve altın renk seçenekleriyle gelirken Moto E4 Plus bu renklere ek olarak lacivert renk seçeneğine de sahip olacak. Ayrıca iki model de Android Nougat yüklü olarak teslim edilecek.

Moto E4 Plus’ın fiyatı 179 dolar olarak belirlenirken, Moto E4 ise 129 dolar fiyat etiketiyle raflarda olacak. Lenovo henüz hangi ülkelerde akıllı telefonların satılacağını belirtmedi ancak şirket ‘çeşitli ülkeler’ ifadesini kullanarak genelleme yaptı.

Google, HTC ve Lenovo İle Bağımsız Bir Daydream VR Gözlüğü Çıkaracak

Motorola Moto Z2 Böyle mi Olacak?

YORUMLAR