LG, Yeni Amiral Gemisini 28 Nisan'da Tanıtacak

LG, Yeni Amiral Gemisini 28 Nisan'da Tanıtacak

LG'nin piyasada oldukça başarılı olan G3 akıllı telefon modelinden sonra çıkartacağı yeni amiral gemisi büyük ihtimalle 28 Nisan'da tanıtılacak. Muhtemelen G4 olarak adlandırılacak olan yeni amiral gemisi için G3 modelinden sonra beklentiler oldukça yüksekte tutuluyor.

LG firmasının İstanbul, New York, Londra, Paris, Seul ve Singapur'da eş zamanlı olarak düzenleyeceği lansmanda tanıtacağı yeni cihaz için henüz resmi bilgi bulunmuyor. Fakat 28 Nisan olmadan bazı detgayların sızdırılması muhtemel.

"See The Great, Feel The Great" cümlesi ile tanıtımlara başlayan LG Electronics firması, lansmanda cihazı duyuyarak tüm detaylarını bizlere sunacak. Henüz resmi olmamasına rağmen cihazın modelinin G4 olacağı kesin gibi duruyor. Fakat LG son anda ters köşe yaparak yeni amiral gemisinin adını farklı yapabilir. Çünkü bu konuyla ilgili hiç bir resmi açıklama LG tarafından basına sunulmadı.

Kavisli ekrana sahip olması beklenen G4 için bu konuda da resmi bir açıklama gelmediği için kesin konuşmak imkansız. Fakat Şubat ayında tanıtılan LG G Flex 2 gibi kavisli ekranlı çıkması muhtemel.

Birden fazla yerde aynı anda düzenlenecek olan etkinliklerde tanıtılacak olan cihazın tüm detaylarını sizlere paylaşacağımıza emin olabilirsiniz.

GTA 5 PC Projesi İptal Edildi! - Güncellendi!

YORUMLAR