Paladins Hesaplarınızı Kolayca Xbox'a Geçirebilirsiniz

Paladins Hesaplarınızı Kolayca Xbox'a Geçirebilirsiniz

Daha önce bilgisayar üzerinde Paladins oynadınız ve bir takım ilerlemeler kaydettiniz, ancak şimdi konsoldan devam etmek istiyorsanız, şu an tam zamanı! Hi-Rez yaptığı açıklama ile hesap aktarımının detaylarını anlattı.

Daha önce çıkardığı üçüncü kişi bakış açısıyla oynanan MOBA oyunu SMITE ile gönüllerde taht kuran ve milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Hi-Rez, MOBA'dan sonra bir başka popüler tür olan arena shooter işine de girmişti. Paladins ismini verdiği oyunla bir süre önce karşımıza çıkan şirket, uzun süredir beta süreçleriyle oyunu en iyi hale getirmeye de çalışıyordu. 

Bugün bir başka açıklama da yapan Hi-Rez, oyunu Xbox üzerinde oynamak isteyen oyuncuları bir hayli sevindirdi. 15 Temmuz tarihine kadar PC ve Xbox hesapları arasında bağlantı kurulabileceğini belirten stüdyo, bu tarihe kadar bilgisayar üzerinde kullandığınız hesapta bulunan deneyim puanları yani XP'leri ve önemli eşyaları Xbox hesabınıza aktarabileceğinizi de açıkladı. Dahası iki hesap arasında kurulan bağlantıdan sonra oyuncuların Zeus ve Androux isimli karakterler için yeni kostümler alacaklarının da altı çizildi. 

İki hesap arasında bağlantı kurma ve eşya aktarma sürecinin bir hayli can sıkıcı olduğu söylenirken, Paladins oyuncularının aktarımdan ziyade iki hesabın da senktronize şekilde çalıştığı bir sistem hayal ettikleri de belirtildi. 

Overwatch'ın Ücretsiz Rakibi Paladins Giderek Yükseliyor

YORUMLAR