PUBG Venedik Haritası Oyunculardan Tam Not Aldı

PUBG Venedik

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan PUBG, son zamanlarda oyuncu kaybetmeye devam ediyor olsa da oyunun sadık oyuncuları, PUBG için değişik çalışmalar yapmaya devam ediyorlar. Bugün ortaya çıkan yeni konsept çalışmalardaysa, PlayerUnkown’s Battleground - PUBG için Venedik haritası gelmesi durumunda nasıl görünebileceğine dair fikir verildi.

PUBG Venedik 1

Battle Royale türüne tekrar popülerlik kazandıran ve çıktığı ilk günlerde Steam üzerinde rekor üstüne rekor kıran PUBG, rakiplerinin çoğalmasıyla bir nebze olsun arka plana düşmüş olmasına karşın, hala milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Oyundaki hataları düzeltmeye devam eden ve yaptığı eklentilerle oyundaki çeşitliliği artırmaya çalışan Bluehole Studio, PUBG’ye yeni haritalar da geliştiriyordu. Stüdyonun yanı sıra birçok oyuncu kendi konspet çalışmaları üzerinde de uğraşıyorlardı.

Reddit kullanıcısı IamEzalor ise hiç beklenmedik bir konspet çalışma yaptı. Reddit’teki PUBG başlığı altına, yakın zaman sonra oyuna eklense güzel olacağını söylediği yeni haritanın resmini koyan IamEzalor, yeni haritanın PUBG Venedik olmasını istedi ve konsept çalışmalarını paylaştı. Son olarak yaptığı kış temalı haritayla dikkatleri çeken IamEzalor, PUBG Venedik haritası ile tam not almayı başardı. Her ne kadar PUBG’nin oynanışına ters gibi görünse de başka bir deneyim sunması açısından oyuncuların ilgisini çeken PUBG Venice için Bluehole tarafından bir çaba gelip gelmeyeceğiyse belirsiz.