Samsung ATIV S için Windows Phone 8.1 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung ATIV S için Windows Phone 8.1 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung’un Windows Phone işletim sistemli cihazlarından ATIV S için Windows Phone 8.1 güncellemesi yayınlandı. Güncellemenin getirdiği yenilikler ve değişiklikler haberimizin devamında.

Samsung’un Windows Phone işletim sistemini kullanan telefonu ATIV S için Windows Phone 8.1 güncellemesi, Samsung İtalya forumunda duyuruldu.

Ülkemizde satışa sunulmayan ATIV S modeline gelen yeni güncelleme birçok özelliği beraberinde getiriyor. Windows Phone 8.1 güncellemesiyle gelen en önemli yeniliklerden biri de Cortana sesli asistanının gelmesi. Sesli asistan Cortana, soru cevaplamaktan tutun da, arama yapmaya kadar birçok özellik barındırıyor.

Duvar kağıdı desteği, bildirim merkezi, Swype klavye, dosya yöneticisi ve akıllı Wi-Fi gibi yeni özellikler ise Windows Phone 8.1 güncellemesinin sunduğu diğer önemli özellikler arasında yer alıyor. Güncellemeyle yenilenen mağaza, Internet Explorer 11, VPN desteği ve yeni ajanda uygulaması yeniliklerini de beraberinde getiriyor.

Samsung ATIV S kullanıcıları, Ayarlar > Telefon Güncellemesi yolunu izleyerek Windows Phone 8.1 güncellemesini yükleyebilirler.

Akıllı Shaker ile Sevdiğiniz Kokteylleri Hazırlamak Çok Kolay

YORUMLAR