Samsung Galaxy Note 6 Dizüstü Bilgisayarlarının Çoğundan Daha İyi

Samsung Galaxy Note 6 Dizüstü Bilgisayarlarının Çoğundan Daha İyi

İnternete sızan bilgiler ışığında Samsung Galaxy Note 6’nın birçok dizüstü bilgisayardan daha iyi olabileceği iddia ediliyor.

İnternet üzerinde, özellikle mobil telefon forumları tetkik edildiğinde genel kanı Samsung S7 serisi satın almayıp, Samsung Galaxy Note almak için beklenilmesi gerektiği yönünde. Bu forumlarda dolaşan dedikodulara göre Galaxy Note 6’nın 5.8 inç QHD (2560x1440) çözünürlüğe sahip SUPER AMOLED bir ekran taşıyacağı, bunun yanı sıra kaportasının altında 6GB RAM ve Exynos 8890 64-bit 8 çekirdekli bir de işlemciye ya da Qualcomm Snapdragon 823 ile gelebileceği olabileceği konuşuluyor. Bu söylentiler ışığında 4.200 mAh batarya taşıması muhtemel cihazın, şu anda evlerde ve ofislerde kullanılan birçok dizüstü PC’den daha performanslı olup olmayacağı da tartışılıyor. USB port Type-C bağlantılı birimi kullanacağına kesin gözüyle bakılan cihaz, 256GB dahili bellek kapasitene de sahip olabilir.

Bu teknolojik konfigürasyon gerçekten de Samsung Galaxy Note 6’yı bildiğimiz orta sınıf birçok dizüstünden daha güçlü kılıyor.

Samsung Galaxy Note 6 Hakkındaki Son Dedikodular Beklentiyi Daha da Artırdı

Samsung Galaxy Note 6 Beklenenden Daha Erken Çıkabilir

İşte Samsung Galaxy Note 6 ve Galaxy Note 6 Edge Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR