Samsung Galaxy Note 7 Tasarımı Kılıflarıyla Birlikte Gün Yüzüne Çıktı

Samsung Galaxy Note 7 Tasarımı Kılıflarıyla Birlikte Gün Yüzüne Çıktı

Samsung'un dev amiral gemisi Galaxy Note 7'nin tanıtılmasına kısa bir süre kala Note 7'ye ait olduğu iddia edilen bir kılıf görseli Sammobile üzerinde ortaya çıktı.

Daha önceki yapılan dedikodularla çift taraflı kavisli bir ekrana sahip olacağı iddia edilen Galaxy Note 7, Sammobile üzerinde göründü. İngiliz kılıf üreticisi Olixar tarafından paylaşılan görsellerde Samsung'un yeni telefonu Galaxy Note 7 olduğu iddia edilen bir telefon ve yine Note 7'ye ait olduğu söylenen kılıflar görülebiliyor. Olixar'ın paylaştığı bu görsellerdeki cihazın Note 7 olma ihtimali daha önce yapılan sızıntılarla da örtüşüyor.

Öte yandan, Galaxy Note 5'e büyük oranda benzeyeceği iddia edilen Galaxy Note 7, ayrıca 5.7 inç'lik Quad HD çift kavisli bir ekrana sahip olacak. Snapragon 821'den gücünü alacak telefon 6 GB RAM, 4000 mAh batarya ve 32/64/128/256 GB depolama alanı seçenekleriyle karşımıza çıkacak. Telefonda tıpkı Galaxy S7'deki gibi F/1.7 diyafam açıklığına sahip olan 12 MP bir kamera yer alacağı kuvvetle muhtemel. 5 MP ön kameraya da sahip olacağı tahmin edilen telefon yine sahip olduğu özelliklerle kullanıcıları tatmin edecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Note 7'nin önümüzdeki Ağustos ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 7’nin Fiyatı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7 İsmi Onaylandı ve Yeni Özellikleri Sızdırıldı

Kenarsız Samsung Galaxy Note 7 Sürprizine Hazır Olun

YORUMLAR