Samsung Galaxy S10'un İlk Fotoğrafı Sızdı

samsung galaxy s10

Samsung’un her sene yenisini çıkarmayı gelenek haline Galaxy S serisi, barındırdığı yenilikler ve farklı teknolojilerle kullanıcıların merakla beklediği modellerin başında geliyordu. 2019 yılında piyasaya sürülecek Samsung Galaxy S10 üzerinde çalışmalarına devam eden Güney Koreli şirketin özellikleri ön kamera konusunda sektöre büyük bir yenilik sunacağı konuşuluyordu. Bugün ise Samsung Galaxy S10 sızıntı fotoğrafları ortaya çıktı.

Infinity-O adını verdiği yeni bir ekran tasarımı üzerinde çalıştığı bilinen Samsung’un, ön kamerayı minimalize hale getirerek, çerçevesiz telefonlar üretmek istediği söyleniyordu. Bunun için kamerayı ve sensörleri ekranın arkasına taşımaya çalışan Samsung, bunun ilk adımını Samsung Galaxy S10 ile attı. Bugün itibarıyla ortaya çıkan fena şekilde sansürlenmiş, Samsung Galaxy S10 sızıntı fotoğrafı, şirketin ön kamerayla ilgili aldığı radikal kararı bizlere gösterdi. Ön kamerayı küçülterek ekranın sağ üst köşesine taşıyan Samsung, böylece daha iyi bir ekran-çerçeve oranı elde etti.

Akıllı telefon modellerine dair sızdırdığı bilgilerle tanınan ve yayınladığı bilgilerin büyük bölümü doğru çıkan Evan Blass takma isimli Twitter kullanıcının paylaştığı görselle birlikte Galaxy S10’a dair bir başka bilgi daha geldi. Evan Blass, son olarak Huawei Mate 20 Pro’da gördüğümüz cihazdan cihaza şarj etme özelliğinin yeni Galaxy S modelinde yer alacağını dile getirdi.