Sıradaki Monster Hunter World: Iceborne Güncellemesinin Tarihi Netleşti

Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One versiyonu için hazırlanmakta olan üçüncü büyük güncellemesi 23 Mart 2020 tarihinde yayınlanacak.

Monster Hunter World: Iceborne için sıradaki güncellemenin hazırlığı sürüyor. Bu ay içerisinde yayınlanması beklenen üçüncü büyük güncellemenin tarihi bugün netlik kazandı.

Japon oyun devi, Ocak ayının sonlarına doğru yaptığı açıklama ile bu yıl içerisinde Monster Hunter World: Iceborne yayınlanacak olan içerikler yol haritası hakkında genel bir bilgi paylaşımında bulunmuştu. Diğer bir deyişle, oyun bu yıl içerisinde de yeni yeni içerikler ile zenginleşmeye devam edecek ve bu bizler için son derece sevindirici oldu.

Bugün, Boston şehrinde Monster Hunter World: Iceborne USA Championship turnuvası düzenledi. Turnuva sırasında Capcom Monster Hunter World: Iceborne için yeni bir fragman eşliğinde yeni bir duyuruda bulundu. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One versiyonu için hazırlanmakta olan üçüncü büyük güncellemesi 23 Mart 2020 tarihinde yayınlanacak.

Şu anlık bu güncelleme ile geleceklerin tam ayrıntısı bilinmiyor ama yol haritasına bağlı olarak Raging Brachydios ve Furious Rajang canavarlarının oyuna geleceğini biliyoruz. Raging Brachydios, ilk olarak Monster Hunter 4 Ultimate oyununda gördüğümüz Brachydios ve Furious Rajang ise Monster Hunter Freedom Unite oyunundan tanıdığımız Rajang varyasyonu oluyor.

Çok daha fazla detay güncellemenin yayınlanma tarihi yaklaştıkça netlik kazanacağına şüphe yok. Eğer dilerseniz, bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dilerim.

 

YORUMLAR