Star Wars: First Assault'un İlk Görüntüsü

Star Wars: First Assault'un İlk Görüntüsü

Yep yeni bir Star Wars oyunu yakında bizlerle olacak gibi görünüyor. Henüz resmi bir açıklama veya duyuru olmamasına rağmen internete sızan ekran görüntüleri yeni Star Wars oyununu ifşa etti diyebiliriz. Aslında çok daha önceden isim hakları alındı diye internette haberlerini bulabileceğiniz bu yapımın adı Star Wars: First Assault olarak anılıyor.

Şu an için sadece oyunun adı biliniyor, ancak bazı kaynaklarda bu oyunun Xbox Live Arcade oyunu olacağı söyleniyor. Bu sır dolu yapım için yeni bilgiler gün ışığına çıktı, Kotaku’nun sağlam kaynaklardan edindiği bilgiler doğrultusunda, Star Wars: First Assault’un multiplayer bir shooter oyunu olabileceği konuşuluyor.

Call of Duty benzeri bir Star Wars oyunu olarak adlandırılan Star Wars: First Assault’un beta sürecine başlandı bile ancak oyunun çıkıp çıkmayacağı Disney’in kararına bağlı. Bakalım ilerde böyle harika bir yapımı görebilme şansımız olabilecek mi? Harika diyoruz çünkü görüntüler FPS türünde bir Star Wars oyununun nasıl olabileceğini özetliyor.

Her Gün 2 Milyon Android Cihaz Aktifleştiriliyor

YORUMLAR