Steam Yeni Arama Sistemi Aktifleşti

Steam tarafından geliştirilen yeni arama sistemi oldukça beğenildi. Platformun yeni arama sisteminin en dikkat çeken kısmı, sonsuz kaydırmaya sahip olması.

Geçen eylül ayında test etmeye başlanan yeni arama sistemi, kullanıcıların hizmetine sunuldu. Birçok oyunsever, yeni sistem ile birlikte, çok daha detaylı filtreler uygulayabildi. Ayrıca istenmeyen kriterler rahatlıkla devre dışı bırakabildi.

Çevrimiçi oyun platformu olan Steam, milyonlarca oyunsever tarafından merakla ziyaret ediliyor. Online oyun hayranları, platformda yer alan binlerce oyunu istedikleri şekilde oynayabiliyor. Aklınıza gelebilecek bütün oyun konuları hakkında konuşulabiliyor. Steam'in sahibi olan Valve da oyunseverlerin ilgisinden çok memnun kaldı.

Steam yeni arama sistemi beğeni kazandı

Online oyun sistemi olan Steam, bünyesinde binlerce oyun bulunduran bir platform. Burada popüler oyunlar olduğu gibi, pek çok oyunseverin bilmediği bölümler de bulunuyor.

Steam'e getireceği yeni özelliklerini "Steam Labs Experiment" ismi altında test eden Valve, platformu geliştirmek istiyor. Kimi özellikleri Steam'in beta kanalı ile kullanıcılara sunan Valve, gerekli çalışmalardan sonra, Steam'in tam sürümünü güncelliyor ve birçok yeni özellik sunuyor. Bunlardan birisi de arama sistemi oldu.

Steam tarafından geliştirilen yeni arama sistemi oldukça beğenildi. Platformun yeni arama sisteminin en dikkat çeken kısmı, sonsuz kaydırmaya sahip olması. Filtrelediğiniz oyunlar, Steam'deki son oyunu gösterene kadar çıkmaya devam ediyor. Bu sayede oyunseverler, aradıkları sonuçlara çok daha hızla geçebiliyor.

YORUMLAR