Tapatalk Android ve iOS Sürümlerine Büyük Güncelleme

Tapatalk Android ve iOS Sürümlerine Büyük Güncelleme

Tapatalk uygulaması, mobil cihazlarından forumları takip etmek isteyenlerin en çok kullandıkları uygulamalardan bir tanesi. Pek çok forum sitesinin uygulamayla uyum içerisinde çalışması ve bu nedenle uygulamanın sorunsuzca tüm forumları gösterebilmesi tabii ki giderek daha fazla kullanılmasını sağlıyor.

Uzun zamandır herhangi bir arayüz değişikliğine gitmemiş olan uygulama, bugün güncellendi ve hem iOS hem de Android sürümü için yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile ortaya çıktı. Yeni arayüzün oldukça kaliteli göründüğünü ve güncel tasarım gerekliliklerini kolayca karşıladığını da belirtmek gerek. Aşağıda sıralı halde yeni tasarımın temel öğelerinin nasıl göründüğünü siz de inceleyebilirsiniz.

Uygulamanın yeni arayüzünde pek çok nokta kolayca erişebileceğiniz bölümlere yerleştirilmiş. Ana ekranda üye olduğunuz forumların genel akışları yer alırken, onun sağında arama bölümü ve en sağda da kendi profiliniz yer alıyor. Ayrıca en sağdan açılabilir şekilde yerleştirilmiş menü sayesinde ayarlara erişmek de mümkün.

Lakin sadece bir forumu gezmek istediğinizde, forum listesinin sadece ana ekranın sağ üst kısmında yer alan üç çizgili butondan bunu başarabilmek uygulamayı biraz kullanışsız kılmış durumda. Tabii ki gelen şikayetler olursa bunun kısa süre sonra düzeltileceğine de kesin gözüyle bakıyorum.

Geceleri uygulamayı kullanmak isteyenler için gece modu da elbette unutulmamış. Tapatalk'ın bu sürümünde hızlı gezintilerin daha kolay hale geldiği ve pek çok sorunun giderildiğini de belirtelim.

Uygulamayı kullanmak için aşağıdaki bağlantıları kullanmayı unutmayın.

Turkcell Müzik Güncellendi

YORUMLAR