21 Day Fitness Tracker

21 Day Fitness Tracker

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FatChicken Studios

21 Day Fitness Tracker sağlıklı yaşamak için spor yapan ve yediklerine dikkat eden kullanıcılara hitap eden bir seçenek.

21 Day Fitness Tracker sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Sağlık uzmanları sağlıklı bir vücuda sahip olmak için spor yapmak gerektiğini her fırsatta dile getiriyor. Fakat günlük hayatın koşuşturması sebebiyle bu detay çoğu zaman ikinci plana atılıyor.

21 Day Fitness Tracker ise kullanıcıları bu konuda biraz daha cesaretlendirmek sporu ön plana çıkarmalarına yardım etmek için tasarlanmış bir uygulama. Makul bir ücret karşılığında satılan 21 Day Fitness Tracker sayesinde hem öğünlerinizi hem de egzersizlerinizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Uygulamada gün içerisinde kaç porsiyon yiyecek yememiz gerektiğini görebiliyoruz. Bu sayede öğünlerin ve aralarda aldığımız atıştırmalıkların ucunu kaçırarak kilo almanın önüne geçiyoruz.

Öğünlere ek olarak uygulama sayesinde egzersiz planlarımızı da kontrol edebiliyoruz. Günlük sunulan tablolar spor planımızı düzenli bir şekilde takip etmemizi sağlıyorlar. Kullanıcı dostu arayüz ve sade tasarımıyla herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen 21 Day Fitness Tracker bu konuda kullanabileceği akliteli bir alternatif arayanları gözardı etmemesi gereken bir seçenek.