2D & 3D Animator

2D & 3D Animator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 112,707
  • DOSYA BOYUTU 4.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici pysoft

2D & 3D Animator çeşitli görseller oluşturmanızı mümkün kılan bir grafik tasarım programıdır

2D & 3D Animator özellikle web sayfalarında ihtiyaç duyulan banner, düğme, başlık gibi görselleri hazırlamak için kullanabileceğiniz bir grafik tasarım programıdır.

2D & 3D Animator kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yeni bir görsel hazırlama işini kısa sürede halletmenize imkan veriyor. 2D & 3D Animator aracılığıyla kendiniz görseller oluşturabileceğiniz gibi mevcut görselleri de değiştirebilirsiniz ve onları tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz.

2D & 3D Animator ile görseller üzerindeki yazıları düzenleyebiliyorsunuz ve görsele özel efektler ekleyebiliyorusunuz. Metinlere gölge efekti ekleme, metin saydamlığını değiştirebilme, metin şeklini değiştirebilme, animasyonlar arasındaki geçiş şeklini belirleyebilme ve renk düzenlerini değiştirebilme 2D & 3D Animator ile yapabileceğiniz işler arasında.

JPG, GIF, BMP, AVI, ICO, PNG formatlarını destekleyen program bu türdeki resim dosyalarını kullanmanıza ve üzerlerine 3 boyutlu metin ve şekiller eklemenize izin veriyor. Katman tabanlı çalışan programda nesnelerin büyüklüklerini, konumlarını ve hareket şekillerini değiştirebiliyorsunuz.

2D & 3D Animator kullanarak GIF animasyonu şeklinde bannerlar, JPEG düğmeler, PNG logolar, sunumlar için AVI videolar ve ikonlar yaratabilirsiniz.