2x Battery - Battery Saver

2x Battery - Battery Saver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 880
  • DOSYA BOYUTU 2.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sam Lu

Android akıllı telefon ve tabletinizin pil ömrünü uzatmak için bir uygulama arıyorsanız 2x Battery – Battery Saver'ı kaçırmayın.

Android akıllı telefonların hem çok sayıda işlem ve internet bağlantısından dolayı hem de zamanla eskiyen bataryadan dolayı gün içerisinde kapanmasından şikayetçi olan veya sürekli şarj etmekten sıkılan kullanıcılar mevcut. Yazılım üreticileri de bu talebe yanıt verebilmek için bataryanın daha verimli kullanılmasını sağlayacak uygulamalar sunmaya devam ediyorlar.

2x Battery – Battery Saver uygulaması da bu amaca hizmet eden uygulamalardan bir tanesi. Telefonunuzda kritik değişiklikler yapmayan uygulamanın tek görevi wireless ya da veri internet bağlantınızın otomatik ve akıllı bir şekilde yönetilmesi sayesinde daha uzun giden bir pil ömrü sağlamak. 

Sürekli olarak aktif bir internet bağlantısı yerine zamanla sizin alışkanlıklarınıza hakim olan uygulamanın interneti açıp kapaması ile çok daha iyi bir şarj süresi elde edebiliyorsunuz. İnterneti kesip açma sürecinde ise arkaplanda internete bağlı servislerin kapanması engellendiği için bildirimlerden de geri kalmıyorsunuz.