360 Connect

360 Connect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 250
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 360mobilesafe

360 Connect, tanıdıklarınızın bilgisayarlarına Android mobil cihazlarınız üzerinden bağlanarak onların sorunlarını çözebileceğiniz gelişmiş ve yararlı bir uygulama.

360 Connect, uzak masaüstü yönetim sağlayan ücretsiz, kullanımı kolay ve son derece yararlı bir Android uygulaması. Tanıdığınız herhangi bir kişinin bilgisayarındaki sorunu çözebilmek için kullanabileceğiniz uygulama, Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak annenizin, babanızın ve diğer tüm tanıdıklarınızın bilgisayarlarına nerede oılursanız olun erişme şansı veriyor.

TeamViewer ile bilgisayardan bilgisayara yaptığımız yardım işlemini mobil cihaz üzerinden bilgisayara yardım olarak değiştiren 360 Connect, evde PC başında değilim bahanesini de ortadan kaldırıyor ve nerede olursanız olun yardım etmenizi mümkün kılıyor.

Android cihazlarınızda yüklü olan uygulama ile bilgisayarlara bağlanabilmesi için bağlanacağınız bilgisayar üzerinde 360 Total Security programının yüklü olması gerekiyor. Böylelikle bilgisayara bağlandığınızda mobil cihazınızı kullanarak bilgisayar hızlandırma, virüs taraması ve temizlik işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Bağlandığınız bilgisayardaki problemleri tespit edip onarabilmenizi sağlayan 360 Connect'i hemen cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin ve yardıma muhtaç olan tüm dostlarınıza uzaktan bağlanarak yardım edin. Uygulama içerisinde mesajlaşma özelliği de olduğu için tanıdıklarınıza istediğinizi de yine mobil cihazınızdan yazabiliyorsunuz.