3D Boat Parking Simulator Game

3D Boat Parking Simulator Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 579
  • DOSYA BOYUTU 50.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Play with Friends

3D Boat Parking Simulator Game, lüks tekneleri düzgün bir şekilde park etmeye çalışacağınız oldukça keyifli ve ücretsiz bir iOS simulatör uygulamasıdır.

3D Boat Parking Simulator Game, üstten bakış ile oynana tekne parketme oyunlarına göre çok daha farklı olan simulatör uygulamasında, kendinizi lüks eşyalar ile donatılmış tekneleri gerçekten parkediyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Uygulamada 4 farklı tekne bulunmaktadır ve her birinin özellikleri farklılık göstermektedir. Lüks ve hız teknelerini parkederken çok dikkatli olmalısınız. Oyun kolaydan zora doğru ilerlediği için ilerledikçe daha zor sahnelerle karşılaşacaksınız. Tekneleri parkederken herhangi bir hasar almamaları için özen göstermelisiniz.

Gerçekçi su fiziği ve etkileyici marina görüntüleri olan tekne parketme simulatöründe, gerçek zamanlı hava durumu değişikleri bulunmaktadır. Hava durumu değişikleri ile oyunun gerçekçiliği arttırılarak, oyundan alınan keyif arttırılmış. Teknenin kontrol ayarları tamamen düzenlenebilir. Uygulama ücretsiz olmasına rağmen uygulama içerisinde olan mağazadan para ile satın alınabilecek eşyalar bulunmaktadır. Fakat bu eşyaları satın almak zorunlu değildir.

iPhone ve iPad'leriniz ile oynayabileceğiniz 3D Boat Parking Simulator Game'i park etme oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.