3DP Chip

3DP Chip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,311
  • DOSYA BOYUTU 2.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 3DP

3DP Chip, ekran kartı, ana kart, ethernet kartı, ses kartı vb. diğer tüm bilgisayarınıza takılı olan cihazların en güncel driverlarını kontol edip güncel olmamaları durumunda güncellemenizi sağlayan yararlı bir program.

3DP Chip, hem güvenilir hem de bilgisayar kullanıcılarına yardımcı olan etkileyici bir driver kontrol ve güncelleme programı. Diğer driver güncelleme programlarının aksine tek işlevi bu olan program oldukça ufak boyutlu ve bilgisayarınızı kesinlikle yormuyor.

Tamamen ücretsiz olan program sayesinde bilgisayarınıza takılı olan tüm cihazların en güncel sürücülerini bularak hemen indirebiliyorsunuz. Bildiğiniz üzere ekran kartı, ses kartı ve diğer tüm cihazlarınızın driverları düzenli olarak güncellenmektedir. Hem güvenlik hem de bilgisayar performansı açısından en güncel driverları kullanmak oldukça önemli olduğu için 3DP Chip yadabenzeri bir programın tüm bilgisayarlarda bulunması gerekiyor. Pek çok driver güncelleme programı olmasına rağmen bu programlar sunmuş olduğu diğer özellikler nedeniyle ağır ve sistemi yoran uygulamalar oluyor. Eğer sade ve basit olarak driver güncellemek istiyorsanız 3DP Chip size yardımcı olacaktır.

Güncel olmayan driver dosyalarını tespit edebilen program bununla birlikte zarar görmüş driver dosyalarını da bulabiliyor. Böylece driver açısından hiç bir problem yaşamıyorsanız. Driver problemi daha çok bilgisayarı bir kaç yıllık olan kullanıcılar tarafından yaşanıyor. Bunun nedeni ise bilgisayarlarına özen gösterilmemesi ve kullanılan donanımların model yada adının bilinmemesi. 3DP Chip sayesine bunları bilmenize de gerek kalmıyor ve bir kaç tık ile tüm driverlarınız en güncel haline geliyor.

Sadece güncelleme değil olmayan driverlarınızı da bulan programı format attığınız bir bilgisayara yükleyerek tüm eksik driverlarınızı tespit edip yükleyebiliyorsunuz.

Ekran kartınızdan klavyenize kadar tüm donanımlarınızın sürücülerini güncel tutmak ve düzenli olarak taramak için 3DP Chip'i kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum. Programın en güncel versiyonunu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.