3DTin

3DTin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 623
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LAGOA

3DTin ile kolayca 3 boyutlu tasarımlar oluşturabiliyorsunuz

3DTin kullanıcılara kendi 3 boyutlu tasarımlarını oluşturma imkanı veren bir 3 boyutlu modelleme servisidir.

İnternet tarayıcınız üzerinden tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir 3 boyutlu modelleme uygulaması olan 3DTin Google Chrome veya Firefox internet tarayıcılarında bulunan WebGL özelliğinden faydalanmaktadır. 3DTin kullanarak temel şekillerden veya uygulama içerisinde yer alan yüzlerce taslak modellemelerden birini kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturabiliyorsunuz. 3DTin arayüzü oldukça sade ve kullanım kolaylığı sunacak şekilde tasarlanmış. Uygulamada sunulan düzenleme araçları derli toplu bir görünüm sunmakta ve kafa karıştırmamakta.

3DTin ile oluşturacağınız 3 boyutlu modellemelerinize herhangi bir bilgisayardan erişebilmeniz mümkündür. Bulut depolama desteğine sahip olan 3DTin hazırladğınız modellemeleri özel bağlantılar ile size sunar ve bu bağlantıyı kullanarak 3DTin ile oluşturduğunuz modellemenize herhangi bir yerden erişebilirisiniz.

3DTin ile oluşturacağınız modellemeleri STL, OBJ ve DAE gibi yaygın olarak kullanılan formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz ve diğer uygulamalar ile bu dosyaları açabilirsiniz.