Autodesk 123D Design

Autodesk 123D Design

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,606
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Autodesk Inc

Autodesk 123D Design ile hızlı bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturabilirsiniz

NOT: Autodesk 123D Design yazılımı yayından kaldırılmıştır, bu nedenle yazılımı indirmek artık mümkün değildir.

Autodesk 123D Design kullanıcılara pratik bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturma imkanı veren ve tamamen ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir 3 boyutlu modelleme programıdır.

Piyasadaki birçok yeni 3 boyutlu yazıcıyı destekleyen bir yazılım olan Autodesk 123D Design ile oluşturacağınız 3 boyutlu modellemeleri 3 boyutlu yazıcınızdan alacağınız çıktılara dönüştürebilmeniz mümkündür. Yazılım kullanıcılara hem 3 boyutlu hem de 2 boyutlu modellemeler oluşturabilme imkanı veriyor. Autodesk 123D Design ile diğer 3 boyutlu modelleme yazılımları arasındaki temel fark Autodesk 123D Design yazılımının kullanıcılara çok daha hızlı bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturma olanağı sağlamasıdır. Program bu iş için kullanıcılara önceden hazırlanmış taslak şekiller sunuyor ve bu şekiller üzerinde oynama yapılmasına ve detaylar eklenmesine izin veriyor. Bunun yanında tasarımınızı daha ileri seviyeye taşımanız için birçok yardımcı ve akıllı araç yazılım içerisinde yer almakta.

Modern bir arayüze sahip olan Autodesk 123D Design interaktif olarak işlem yapmakta. Modellemenizi uygulama arayüzünden döndürebiliyor ve farklı açılardan çalışmalarınıza göz atabiliyorsunuz. Autodesk 123D Design içerisinde kullanıcılara yardımcı olacak kılavuz tadında yönlendirmeler yer alıyor ve programın kullanımını daha kolay hale getiriyor.