Bannersnack Banner Maker

Bannersnack Banner Maker

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bannersnack

Birbirinden güzel şablonlar, göz alıcı stok görseller ve zengin objelerle ihtiyaç duyduğunuz reklam bannerını ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Git gide büyüyen internet reklamcılığı pazarı, girişimcileri kendine çeken önemli bir cazibe merkezi haline dönüştürdü. Konusunda uzman reklam planlamacılarının desteğiyle çok küçük bütçelerle bile etkili neticelere ulaşmak internet reklamcılığı sektöründe mümkün.

Hedef kitleyi cezp edecek etkili reklam bannerları (Türkçesi karşılığı afiş) hazırlamak için çok iyi bir grafiker olmanıza aslında pek de gerek yok. Bannersnack sayesinde bilgisayarınıza herhangi bir program indirip kurmanıza gerek kalmadan saniyeler içinde ‘profesyonel’ bannerlar hazırlayabilirsiniz.Tek yapmanız gereken Bannersnack’e üye olmak (Sosyal Ağ hesaplarınızla bir saniyede otomatik üye olmak mümkün.) Sistem banner oluşturmak için gerekli olan temel gereçleri ücretsiz sunuyor. Bir takım ekstra özellikleri aktif edilebilmek içinde muhtelif fiyatlardaki paketlerden birini satın almanız isteniyor. Onlarca stok görselinde bulunduğu Bannersnack’te ihtiyaç duyduğunuz bannerı hazırlamak hiç de zor olmayacak!

Bannerınızı hazırladıktan sonra sistemin size verdiği embed (gömme) kodlarıyla hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi gif, jpg, png, swf formatında da edinebilme imkanınız var.

ARTILAR
EKSİLER

Oluşturulan ücretsiz bannerların 50 bin gösterimden sonra pasif kalması

Ücretsiz planda sadece 1 banner yapılmasına izin verilmesi