4 Pics 1 Movie!

4 Pics 1 Movie!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • DOSYA BOYUTU 19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Denham Software Solutions

4 Pics 1 Movie!, birbirinden farklı ancak bağlantılı 4 resimden filmi çıkarmaya çalıştığınız bir bulmaca oyunu.

4 Pics 1 Movie! (4 Resim 1 Film), adından da anlayacağınız üzere dört farklı görselden yola çıkarak filmin adını bulmaya çalıştığınız bir bulmaca oyunu. Ancak işiniz oldukça zor. Çünkü görseller film sahnelerinden seçilmiş olarak karşınıza çıkmıyor.

Mobil platformda en çok oynanan 4 resim oyunlarından biri olan 4 Pics 1 Movie (4 Resim 1 Film) oyununda görseller filmle bağlantılı olarak geliyor. Ancak özellikle oyunun yarısına geldiğinizde görseller oldukça zorlaşıyor. İlk başlarda “Bu mu zor oyun?” dediğiniz bu bölümlere ulaştığınızda üzerinden düşünmeye iten görseller sunuyor. Gerçekten bağlantı kurulması güç veya zamanınızı alıyor. Bu noktada serinin diğer oyunlarındaki gibi joker haklarınızı kullanabiliyorsunuz. Ancak bunlar da sınırlı sayıda ve bölüm geçtikçe zar zor kazandığınız altınların ciddi bir bölümünü harcamadan açılmıyor.

Sadece tek başına oynanan diğer bir deyişle çoklu oyuncu desteği sunmayan bulmaca oyununda toplam 100 bölüm var (İlerleyen güncelleme ile bu sayının artacağı söyleniyor.) ve bölümlerin hepsini ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oynanış yine aynı. Resimleri çözdükten sonra harflere tıklayarak/dokunarak kelimeyi yazdırıyor ve sonraki bölüme geçiyorsunuz. Bölüm sonunda film afişlerinin çıkması ise güzel düşünülmüş. Ancak bu da altın harcamayı gerektiriyor.

Görseller arası bağlantı kurmaya dayanan basit oynanışa sahip zor bulmaca oyunlarını seviyorsanız şirketin bir başka popüler oyunu olan 4 Pics 1 Movie (4 Resim 1 Kelime) oyununu oynamanızı tavsiye ederim.