4k Stogram

4k Stogram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,447
  • DOSYA BOYUTU 13.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OpenMedia LLC

4k Stogram ile Instagram resimlerini indirebilir ve arşivleyebilirsiniz

4k Stogram, Instagram fotoğraf indirme ve Instagram yedekleme işlemlerini yerine getiren kullanışlı bir dosya indirme programıdır.

Program ile herhangi bir kullanıcıya ait Instagram fotoğrafını bilgisayarınıza kaydedebilir ve yedekleyebilirsiniz. Açık kaynak koduna sahip program Instagram resim indirme işlemini birkaç tıklama sonucu gerçekleştirebilmektedir.  Instagram kullanıcı adını veya fotoğraf bağlantısını girdikten sonra küçük önizlemelerini göreceğiniz resimleri indirebilir ve saklayabilirsiniz.

Ücretsiz bir program olan 4k Stogram kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sadece fotoğraf indirme işlemi için gerekli kısayolları içeren program gereksiz menülerle veya pencerelerle uğraşmadan iş yapabilmenize imkan verir ve verimliliğinizi arttırır. Programı kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine de gerek yoktur.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcınızın anasayfasını ve varsayılan arama motorunu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışabilmesi için bu yazılımların yüklenmesine gerek yoktur.