A Faster Reader

A Faster Reader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BaseTIS SL

A Faster Reader, Android platformunda ücretsiz bir şekilde yayınlanan hızlı okuma uygulaması.

BaseTIS SL tarafından geliştirilen A Faster Reader, internet üzerinde gezinirken istediğiniz herhangi bir metini hızlı bir şekilde okumanıza imkan sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması. Uygulama kullanım kolaylığı ve basit tasarımıyla 100.000'den fazla miktarda indirilme sayısına ulaşmış. 

İnternette her gün onlarca metin görüyoruz ve kimi zaman bunları okumaya erinip geçtiğimiz anlar oluyor.Fakat artık A Faster Reader uygulamasıyla hem bu tarz metinleri daha hızlı okuyacak hem de özetini çıkarabileceğiz. Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamayı çalıştırmak sadece bir paylaş butonunuza bakıyor. Arkadaşınızı gönderdiği bir mesajı veya internette okumak istediğiniz bir metini seçerek paylaş butonuna tıklıyor ve A Faster Reader'a gönderiyorsunuz. Daha sonra kesintisiz bir şekilde uygulama görevini yaparak parçayı size hızlı bir şekilde okutmaya başlıyor. Metindeki kelimeler tek tek ekranınıza ortasındaki harfler kırmızı bir şekilde geliyor. Bu kelimeleri istediğinize göre çok hızlı veya çok yavaş olarak okuyabilirsiniz. Yalnız A Faster Reader size kelime kelime okutmaktan asla vazgeçmeyecek.

A Faster Reader kullanıcılarına ayarlar sekmesiyle geniş bir özellik yelpazesi sunuyor. İstediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz okuma sekmesi bunlardan sadece birisi. Bu arada uygulamanın ücretsiz olduğunu yazımızın başında söylemiştik. Fakat siz artı olarak başka özellikler almak istiyorsanız A Faster Reader'ın ücretli özellikleri olan çeşitli bölümleri de var.