Abs workout

Abs workout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Passion4Profession Inc.

Abs Workout, karın kası gelişimi için tasarlanmış egzersizleri bir araya getiren bir uygulama.

Abs Workout, karın kaslarını geliştirmek için uygulama arayan Android cihaz sahipleri için gelişitirildi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde günlük egzersizler ile daha sıkı ve daha sağlıklı görünen karın kaslarına sahip olabiliyoruz.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında sadelik ve kullanım kolaylağını ön plana çıkartması var. Daha önce bu tarz bir spor ve egzersiz uygulaması kullanmamız olanlar dahi Abs Workout'ı kullanırken zorluk yaşamayacaklardır. İhtiyacımız olan tüm hareketler, belirli bir sıra dahilinde sunuluyor. Bu sayede kullanıcıların rasgele hareketler yapıp çalışma verimlerini düşürmeleri engelleniyor.

Abs Workout, 42 gün içerisinde gözle görülür fark yaratacağını iddia ediyor. Bu denli uzun bir süre deneyemediğimizden dolayı herhangi bir yorum yapamıyoruz fakat sunulan programlardaki hareketler epey zorlu. Bu yüzden işe yarayacağı konusunda hem fikiriz. Fakat uygulamayı her gün kullanmayı alışkanlık haline getirmek gerekiyor. Aksi halde tam verimde çalışamayacak ve emekleriniz boşa gidecektir.

Sade arayüzü hareketleri takip etmeyi kolaylaştırıyor. Resimlerle desteklendiği için hareketleri yanlış yapma riskimiz sıfıra indirilmiş. Eğer siz de dümdüz bir karın istiyorsanız ve niyetiniz biraz da kas yapmaksa Abs Workout bu amaç için mükemmel bir seçenek.