Abyss: The Wraiths of Eden

Abyss: The Wraiths of Eden

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,702
  • DOSYA BOYUTU 618 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Artifex Mundi sp. z o.o.

Abyss The Wraiths of Eden ile gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz

Abyss: The Wraiths of Eden, Windows 8 ve üst versiyonlarına sahip bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz, eğlenceli zeka oyunları içeren bir bulmaca oyunudur.

Abyss: The Wraiths of Eden'de nişanlısı okyanusun karanlık boşluğunda gizemli bir şekilde kaybolan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız nişanlısını bulmak için nefesini tutarak deniz altına dalıyor ve kayıp bir antik şehri keşfediyor. Bu kayıp şehir birçok heyecan doğuran gizem ve doğa üstü güçle kuşatılmıştır ve her adımımızı dikkatle atmamız gerekmektedir. Eden adlı bu kayıp şehirde kadim bir kötülük yatmaktadır ve kahramanımız bu kötülüğe doğru adım adım yol almaktadır.

Abyss: The Wraiths of Eden oyununda kayıp Eden şehrine doğru olan yolculuğumuzda karşımıza yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bulmacalar çıkıyor ve algılama yeteneğimiz ölçülüyor. Bulmacaları çözmenin yanında detaylara odaklanarak gizli eşyaları ortaya çıkarmalıyız ve nişanlımızla ilgili ipuçlarını toplamalıyız.

Abyss: The Wraiths of Eden el çizimi türündeki yüksek kaliteli grafiklere sahip bir oyun. Çizgi roman havasındaki oyunda animasyonlar da oldukça etkileyici. Oyunda yer alan bulmacalar zekamızı çalıştırmamızı gerektiriyor ve zihinsel gelişimimize katkıda bulunuyor.