Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,276
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Acrobat DC, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir PDF okuma uygulaması.

Adobe Acrobat DC, Android kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir PDF okuma uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde Android cihazlarımız üzerinde bulundurduğumuz PDF dosyalarını sorunsuz bir şekilde okuyabiliyor, üzerlerinde değişiklikler yapabiliyor veya önemli bölümlerini öne çıkartabiliyoruz.

Uygulama vasıtasıyla web'den, e-postalardan veya paylaş özelliği sunan herhangi bir uygulama üzerinden Adobe Acrobat DC'ye aktarabiliyoruz. Bu işlemden sonra PDF dosyaları üzerinde çeşitli değişiklikler yapmak mümkün. Elbette yakınlaştırma, uzaklaştırma ve metin içerisinde arama yapma gibi temel özellikler de sunulan seçenekler arasında.

Görüntülediğimiz PDF dosyalarına dilersek yapışkan notlar ekleme şansına sahibiz. Bu sayede onları daha bilgilendirici bir hale getirebiliyoruz. Önemli yerlerin üstünü çizip daha belirgin hale getirmek de sunulan özellikler arasında.

Adobe Acrobat DC'yi işlevsel kılan başka bir detay da elektronik belge imzalayabilme. Ekrana basit bir dokunuş yaparak belgelere dijital imza ekleyebiliyoruz.

Sorunsuz kullanımı, işlevsel özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzüyle beğenimizi kazanan Adobe Acrobat DC, sık sık PDF dosyaları ile işlem yapan kullanıcıların denemesi gereken uygulamalardan biri.