Adobe Fireworks Creative Suite (CS) 6

Adobe Fireworks Creative Suite (CS) 6

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 253,845
  • DOSYA BOYUTU 0.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe Systems Incorporated

Adobe'un web ve mobil uygulama tasarımına yönelik hazırladığı profesyonel dizayn programı Adobe Fireworks, her versiyonda daha da güçlenen yapısıyla web tasarımcıların en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

Web tasarımı aşamasında en iyi sonucu en hızlı şekilde alabilmek için tasarlanan Adobe Fireworks CS6, web tasarımcıların en çok ercih ettiği tasarım programlarından biri. Program sitenin tasarımından yayınlanmasına kadar her aşama için geliştirilen web tasarım araçları sayesinde hata yapma payını en aza indiriyor. Yeni sürümde geliştirilen araçlar mobil uygulama tasarımlarının da kod bilgisi gerektirmeden tamamlanmasını sağlıyor.

Fireworks CS6 jQuery mobil temaları, geliştirilmiş CSS desteği, renklere daha hızlı erişim özellikleri Adobe Photoshop, Illustrator ve Dreamweaver ile sorunsuz entegrasyonla birleşerek en iyi sonucu almanızı sağlıyor.

Adobe Fireworks  Özellikleri:

Mükemmel piksel kalitesinde işleme
Mükemmel piksel kalitesinde işleme neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini korur.

Adobe Flash uygulamaları ile desteklenen iş akışları
Etkileşimi geliştirmek için nesneleri, sayfaları veya belgelerin tamamını Adobe Flash uygulamalarına FXG yoluyla dışa aktarın.

Tasarım şablonları
Sık kullanılan projeleri tasarım ekibinizle paylaşmak için şablonlar olarak kaydedin.

Adobe Renk Örneği Takası desteği
Adobe Renk Örneği Takası sayesinde renkleri diğer Adobe grafik uygulamalarındaki tasarımlarla tam olarak eşleştirin.

Adobe Device Central entegrasyonu
Adobe Device Central'daki aygıt profilleri ile mobil projelere güvenle başlayın.

Kapsamlı performans geliştirmeleri
Daha hızlı performans, güncellenmiş grafik araç seti ve daha fazla piksel yerleşimi kontrolü sayesinde etkililiğinizi artırın.

Ekran tasarımları için kullanımı kolay tasarım araçları
Vektör ve bitmap görüntüleri oluşturun ve düzenleyin veya yerel Adobe Photoshop ve Illustrator dosyalarını içe aktarın ve değiştirin.

Not: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için "Adobe Download Assistant" indirme yöneticisini indirmeniz gerekiyor. İndirme yöneticisiyle ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.