Adobe Spark Page

Adobe Spark Page

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 55
  • DOSYA BOYUTU 126.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Spark Page, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir web sayfası hazırlama uygulamasıdır.

Adobe Spark Page, kendi yazılarınızı ve fotoğraflarınızı kullanarak harika web sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan bir üretkenlik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, birbirinden güzel web sayfaları hazırlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. Tasarım yeteneğinizi görmek isterseniz kullanmanızı mutlaka öneririm.

Adobe Spark Page oldukça hızlı bir şekilde yazılarınızı ve fotoğraflarınızı yerleştirerek web sayfası oluşturabileceğiniz harika bir uygulama. Herhangi bir cihaz üzerinde okuyucularınıza birbirinden hoş sayfalarda yazılarınızı okutmak isterseniz tercih edebileceğiniz en iyi yapımlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Uygulamayı yükledikten sonra başlık seçerek sayfayı tasarlamaya başlıyorsunuz ve dilediğiniz gibi donatmanıza izin veriyor. Metin eklemek isterseniz konuşarakta yazma imkanınız olduğunu belirteyim. Fotoğraf konusunda da eğer temanıza uygun bir fotoğraf bulamıyorsanız Lightroom kütüphanesi size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Dergi tadında çalışmalar yapacağınızın garantisini verebilirim.

Son derece kullanışlı bir uygulama olan Adobe Spark Page'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kişisel sayfa hazırlama konusunda Adobe'un bu hizmeti işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.