Adobe Spark Post

Adobe Spark Post

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 516
  • DOSYA BOYUTU 82.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Spark Post, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir grafik oluşturma programıdır.

Adobe Spark Post, akıllı cihazınızda çarpıcı grafikler hazırlayabileceğiniz bir grafik oluşturma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, eğlenceli ve tüm durumlar için çarpıcı grafikler oluşturabilirsiniz. Eğer basit adımlarla profesyonelce tasarlanmış göz alııcı şablonlar hazırlamak isterseniz kullanmanızı kesinlikle öneririm.

Grafik tasarlamaya dair hiçbir şey bilmiyor olabilirsiniz. Dert etmeyin, Adobe Spark Post sağolsun sizin için her şeyi düşünmüş ve mükemmel bir uygulama ile kolayca muhteşem görseller oluşturmanızı sağlıyor. Bir fotoğraf çekindiniz diyelim ve bunu sosyal medya hesaplarınızda güzel bir mesajla yayınlamak istiyorsunuz. Adobe Spark Post'a gelerek fotoğrafı bulun, üzerine istediğiniz bir metni ekleyin ve temayı seçin. Fotoğrafınızı mükemmel hale getirecek yeni renk paletleri, tipografiler ve filtreler ile hiçbir tasarım eğitimi almadan görsel oluşturabilirsiniz. Daha sonra en sevdiğiniz sosyal medya platformlarında bu fotoğrafları paylaşabilirsiniz. 

Mükemmel özelliklere sahip Adobe Spark Post'u ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece kullanışlı olması nedeniyle tüm amatörlere tavsiye ederim.