Adobe Spark Video

Adobe Spark Video

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • DOSYA BOYUTU 117.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Spark Video, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir video yapma uygulamasıdır.

Adobe Spark Video, akıllı cihazınızdan dakikalar içerisinde çok kolay bir şekilde video hazırlayabileceğiniz harika bir üretkenlik uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, birkaç dakika içerisinde çarpıcı animasyonlar oluşturabilir, hikayenizi daha güzelleştirebilmek için sesinizi aralara kaydedebilir ve 25.000'in üzerindeki ikonik fotoğrafları kullanabilirsiniz. Tabii kendi fotoğraflarınız da dahil. 

Büyük firmaların uygulama marketlerinde kendi geliştirdiği harika yazılımları paylaşmaları kadar sevindirici bir durum yok. Adobe son zamanlarda kullandığım en başarılı video oluşturma uygulamalarından birini yaratmış diyebilirim. Adobe Spark Video, oldukça hızlı bir şekilde ve hiçbir tecrübe gerektirmeden video yapmanıza olanak tanıyor. İçerisinde istediğiniz ayrıntıyı, müziği ya da hikayeyi ekleyebiliyorsunuz. Hikaye anlatma konusunda becerikliyseniz Adobe Spark Video işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bunun yanında ilk paragrafta bahsettiğim gibi, 25.000'in üzerinde ikonik fotoğraf kullanabileceğiniz gibi kendi fotoğraflarınızı da kullanarak videoyu istediğiniz gibi şekillendirin. Bir tema seçtikten sonra bunu özelleştirmek tamamen sizin elinizde. 

Tabii en önemli unsuru söylemeden geçmeyelim. Adobe Spark Video'yu edinmek isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece başarılı olan bu uygulamayı denemenizi mutlaka öneririm. Video oluşturmak isteyenler Adobe Spark Video'ya eminim hayran kalacaktır.