Adobe SpeedGrade Creative Suite (CS) 6

Adobe SpeedGrade Creative Suite (CS) 6

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 983
  • DOSYA BOYUTU 95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Renkler üzerinde profesyonelce oynayın.

Adobe SpeedGrade Creative Suite (CS) 6, editörler, film yapımcıları, görsel efekt sanatçılar, renkçilerin kullanabileceği renk derecelendirme uygulaması.

Dijital video projelerinin görsel ve estetik açıdan çekiciliğini artıran tasarım araçları sunan yazılım ile yaratıcı çalışmalar profesyonel bir derecelendirme ortamında bir sonraki seviyeye taşınıyor.

Adobe’nin renk sınıflandırma ve renk düzeltme programı SpeedGrade CS6, her projeye mükemmel bir görünüm kazandıran Lumetri Deep Color Engine ile geliyor. HDR ve RAW görüntüleri dahil tüm çekimlerinize hassas kayan noktalı derecelendirme uygulayabiliyorsunuz. Katmanlarla karmaşık renk ayarlamaları basitleşiyor. 64-Bit Lumetri Deep Color Engine, çözünürlük veya çerçeve boyutu ne olursa olun görüntüleri çekerken gerçek zamanlı geri bildirim almanızı sağlıyor. Önceden tasarlanmış .Look dosyalarıyla modern ve klasik film stillerini keşfedin. Adobe Premier Pro CS6 yazılımından veya diğer uygulamalardan aktardığınız EDL dosyaları üzerinde çalışın, görsel tutarlılık için .Look dosyalarını After Effects veya Photoshop’a aktarın. Gama düzensizliklerini ve renk değişimlerini dengelemek için görüntüleri ayarlayın. Macbeth, farklı kameralarla oluşturulan görüntülerin renk alanlarını otomatik olarak eşleştirmenizi sağlar. Dijital sinema ve kamera format desteği (DPX, Alexa, RED, QuickTime, Targa, TIFF, Phantom, Weisscam ve OpenEXR dahil) sunar. Modern RAW ve HDR iş akışları da kolayca aktarılabilir.