Advanced Screenshot Creator

Advanced Screenshot Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 250
  • DOSYA BOYUTU 1.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Diamondback

Advanced Screenshot Creator ile Android cihazınızdan ekran görüntüsü alabilirsiniz

Advanced Screenshot Creator kullanıcılara Android ekran görüntüsü alma konusunda yardımcı olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Bilgisayarınız üzerinden çalışan bir ekran görüntüsü alma programı olan Advanced Screenshot Creator bilgisayarınıza bağladığınız Android cihazınızın ekranında olan görüntüleri bilgisayarınız üzerinden yakalamanıza imkan tanıyor. Normalde Android cihazdan da yapılabilen bu işlemi bilgisayar üzerinden yapmak çok daha pratik olmaktadır ve sizi bu yakalanan görüntüleri Android cihazınızdan bilgisayara atma derdinden kurtarmaktadır.

Advanced Screenshot Creator'ın güzel bir yönü programı kullanabilmek için programı bilgisayarınıza yüklemenizi gerektirmemesidir. Kurulum yapmadan çalışan Advanced Screenshot Creator sisteminizde kayıt defteri girdileri ve çöp dosyalar oluşturmuyor, bu sayede bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olmuyor.

Advanced Screenshot Creator ile Android cihazınızdan ekran görüntüsü alabilmek için Android cihazınızı bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlamalısınız. Cihaz bağlıyken Android cihazınızı dilediğiniz gibi kullanabilir ve görüntü yakalamak istediğinizde bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Advanced Screenshot Creator ekran görüntülerinin kaydedileceği klasörü belirlemenize izin veriyor. Programın ekran görüntülerini sadece .PNG formatında kaydedebilmesi programın tek dezavantajıdır.

Not: Program çalışmak için .NET Framework 4.5 gerektirmektedir. .NET Framework 4.5'i bu bağlantıdan indirebilirsiniz: