AMD Gaming Evolved

AMD Gaming Evolved

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47,350
  • DOSYA BOYUTU 0.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AMD

AMD Gaming Evolved oyuncuların bilgisayarlarında yüklü olması gereken bir optimizasyon ve kayıt programıdır

AMD Gaming Evolved eğer bilgisayarınızda AMD marka donanımları tercih ediyorsanız oldukça işinize yarayacak bir oyun hızlandırıcı ve oyun videosu çekme aracı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir oyun optimizasyonu aracı olan AMD Gaming Evolved temel olarak bilgisayarınızda yüklü olan oyunlardan maksimum performans almanızı mümkün kılıyor. Bilgisayarınızda kullandığınız donanımları algılayarak bilgisayarınıza özel çözüm sunan AMD Gaming Evolved oynadığınız oyunları tarıyor ve bu oyunlarda kullanabileceğiniz ayarları otomatik olarak yapılandırıyor. Bu sayede oyunların içerisine girerek ayarları eliniz ile yapılandırma derdinden kurtuluyorsunuz. AMD Gaming Evolved'ın optimizasyon seçeneğinin gerçekten işe yaradığını söyleyebilirim. İçerisinde karışık video ayarları bulunan oyunlarda işin içinden çıkamadığım durumda AMD Gaming Evolved'ın optimizasyon özelliğinden faydalanarak oyun performansımı gözle görülür derecede artırabildim. Program bu işi tek tıkla gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor.

AMD Gaming Evolved'ın bir diğer dikkat çeken özelliği size yüksek kalitede oyun videoları çekebilme imkanı vermesi. Programın bu özelliği Fraps gibi aynı işte kullanabileceğiniz yazılımlara göre çok daha yüksek performanslı. Kişisel bilgisayarımda AMD Gaming Evolved içerisindeki video kayıt aracıyla video kaydederken oyun performansımda herhangi bir düşüş yaşamadım. Üstelik kaydedilen videolarda da kare atlaması, takılmalar gibi problemler de yaşanmamakta. Programın video kayıt ayarlarında HD (720p), Full HD (1080p), standart (480p) çözünürlüklerini seçebiliyorsunuz. Program 30 FPS video kaydını desteklediği gibi 60 FPS video kaydına da izin veriyor. AMD Gaming Evolved'i bir oyun içi ekran görüntüsü alma aracı olarak da kullanabilirsiniz.

AMD Gaming Evolved'ın arayüzü biraz karışık olsa da bu arayüzü çözdükten sonra oyunlarla ilgili bütün ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılayabiliyor.