AE 3D Motor

AE 3D Motor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,799
  • DOSYA BOYUTU 70.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AE Mobile Inc.

AE 3D Motor, hem tablette hem de bilgisayarda keyifle oynanabilen ufak boyutlu ve ücretsiz bir motosiklet oyunu.

AE 3D Motor, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz ufak boyutlu yarış oyunları arasında. Araba yarışlarından sıkıldıysanız akan trafiğe rağmen motosikletinizle çılgın hareketler yapabileceğiniz bu oyunu kesinlikle oynamanızı öneririm. Her ne kadar grafik olarak yerde sürünen bir oyun olsa da oynarken çok keyif veriyor ve bence boş zamanlar için oldukça ideal.

AE Mobile imzasını taşıyan popüler motosiklet oyununda 4 farklı motosiklet seçebiliyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere oyunun ilk bölümlerinde tek bir motosikleti seçmemize izin veriliyor. Oyun esnasında kazandığınız puanları kullanarak yeni motosikletlerin kilidini açıyorsunuz. Oyunda puan kazanmanın yolu ise birbirinden tehlikeli hareketler yapmak. Araçları silme geçerek puanınızı ikiye hatta üçe katlayabiliyorsunuz.

Birbirinden ilginç mekanlarda motosikletinizle son hız yol aldığınız ve kaza yapma lüksünüzün olmadığı oyunda motosikletinizi yönlendirmek için tablet üzerinden oynuyorsanız cihazınızı sağa / sola eğiyor, klasik ekranlı bilgisayardan oynuyorsanız klavyedeki yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Kontroller oldukça basit oynanış bir o kadar zor. Oyunun başlangıcında trafik yoğun olmadığından motosikletinizle kolaylıkla şov yapabiliyorsunuz ancak ilerledikçe trafik yoğunlaşıyor ve araçlar arasından sıyrılmak için hızınız kesmeniz gerekebiliyor.

Oyunlarda grafikten çok eğlenceye önem veriyorsanız kısa sürede saran AE 3D Motor oyununu indirip bir göz atmanızı tavsiye ederim.