Age of Cavemen

Age of Cavemen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 262
  • DOSYA BOYUTU 160.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Troopers

Age of Cavemen, Windows platformunda evrensel nitelikli ücretsiz online strateji oyunu.

Age of Cavemen, Windows platformunda hem mobil hem de masaüstünde oynanabilen evrensel nitelikli strateji oyunu ve ücretsiz indirip satın alım yapmadan keyifle oynayabiliyorsunuz. Vahşi yaşamın hüküm sürdüğü 60000 yıl öncesinde geçen oyunda birebir online savaşlara katılma, zorlu görevlere katılma, ittifak kurup tüm gücünüzle köyleri ele geçirmeye çalıştığınız mücadelelerde kendinizi gösterme şansına sahipsiniz.

Olabildiğince detaylı hazırlanmış, animasyonlarla beslenmiş yüksek kalitede görseller sunan taş devri dönemi strateji oyununa ilk başladığınızda köyünüzü nasıl kuracağınız gösteriliyor. Garip diller konuşan mağara adamı ve kadınının direktifleri doğrultusunda oyunda nasıl ilerleyeceğinizi öğrendikten sonra online modda savaşma ile görevlere katılma arasında seçim yapmanız gerekiyor.

Game Troopers’ın taş devri temalı strateji oyunu Age Of Cavemen’in Windows sürümü ilginç olarak Türkçe dil desteğiyle geliyor. Bu tarz oyunlarda bildiğiniz üzere diyaloglar çok olur ve oyunun gidişatını değiştirdiğinden önemlidir. Hem öğretici aşamasında hem de gerçek oyun esnasında konuşmaların Türkçe olması oyuna bağlılığı artıran önemli faktörlerden biri.