Age of Empires II HD: Rise of the Rajas

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 960
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas, resmi Age of Empires II HD genişlme paketidir

NOT: Age of Empires II HD: Rise of the Rajas genişleme paketini oynayabilmek için Steam hesabınızda Age of Empires II HD oyununa sahip olmanız gerekmektedir.

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas, günümüzden 17 yıl önce çıkış yapmış klasik gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 2 için geliştirilmiş yeni resmi genişleme paketi.

Microsoft herhangi bir Age of Empires 2 genişleme paketi yayınlamayalı yıllar olmuştu. Bu anlamda Age of Empires II HD: Rise of the Rajas büyük bir sürpriz olarak karşımıza çıkıyor. Age of Empires II HD: Rise of the Rajas, Günaydoğu Asya medeniyetlerini oyuna kazandıran bir ek içerik. Age of Empires II HD: Rise of the Rajas'ta özel seslendirmelere sahip 4 farklı senaryo bölümü yer alıyor.

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas içinde Vietnam, Burma, Kamboçya ve Malezya tarihlerinde hüküm sürmüş medeniyetlere yer veriliyor. Oyuncular bu medeniyetlerden birini seçerek Güneydoğu Asya'daki toprakların ve adaların kontrolünü ele geçirmek için savaşıyorlar. Oyunda yeni medeniyetlerin ve hikayelerin yanısıra yeni askerleri ve savaş filleri gibi birimleri de üretip kullanabileceğiz.

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas'ta yapmur ormanlarını, uzun kumsalları, bataklıkları ve sığ suları ziyaret edebiliyoruz. Ayrıca oyundaki yapay zeka da geliştiriliyor. Age of Empires II HD: Rise of the Rajas'ın minimum sistem gereksinimleri bir hayli düşük:

- Windows Vista işletim sistemi

- 1.2 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı