Age of Sparta

Age of Sparta

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,654
  • DOSYA BOYUTU 137.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Age of Sparta kaliteli bir strateji oyunu

Age of Sparta eğer Yunan mitolojisini seviyorsanız ve fantastik öğelerle zenginleştirilmiş bir strateji oyunu oynamak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir strateji oyunu.

Gameloft tarafından geliştirilmiş olan Age of Sparta Android, iOS ve Windows Phone versiyonlarıyla birlikte Windows 8 için de yayınlandı. Oyunu oynayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey Windows 8.1 işletim sistemine sahip olan bir bilgisayar. Ücretsiz olarak indirilebilen Age of Sparta'da Pers İmparatorluğu tarafından istila edilmeye çalışılan Antik Yunan'ın hikayesi konu alınıyor. Zalim ve acımasız Pers imparatoru Xerxes ordularını Yunanistan üzerine gönderdiğinde Spartalılar korkusuzca karşılarına dikiliyorlar ve ana vatanlarını kurtarmak için cesurca savaşıyorlar. Bu mücadelelerinde Olimpos tanrıları ve mitolojik yaratıklar da onlara eşlik ediyor. Bize düşen görev ise Sparta ordularını, mitolojik yaratıkları ve tanrıların özel güçlerini komuta ederek Pers ordularını yok etmek.

Age of Sparta görsel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Oyundaki grafiklerin yanısıra animasyonlar da oldukça hoş görünmekte. Oyunda kendi şehrimizi kurduktan sonra kışlalar inşa ederek asker üretimine başlıyor, tapınaklar inşa ederek tanrıların desteğini kazanıyor ve anıtlar inşa ederek zenginliğimizi sergiliyoruz. Çok oyunculu olarak oynanan Age of Sparta'da diğer oyuncularla ittifaklar kurabilmemiz de mümkün. Oyun içerisindeki sohbet modülü ile iletişim kurabilmemiz mümkün.

Age of Sparta, ücresiz olarak oynayabileceğiniz Windows 8.1'e özel strateji oyunları arasında en başarılılardan biri olarak bitelendirilebilir.