AIO Remote

AIO Remote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 370
  • DOSYA BOYUTU 3.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hisham Hassan Bakr

AIO Remote, Android cihazlarınız yardımıyla bilgisayarlarınızı uzaktan kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

AIO Remote (All In One Remote) ile Android işletim sistemine sahip Bluetooth veya WiFi bağlantısına sahip olan akıllı telefonunuz veya tabletiniz yardımıyla Windows, Linux ve Mac OS işletim sistemine sahip PC'leri uzaktan kontrol edebilir ve isterseniz mobil cihazınızı dokunmatik ekran, klavye ve oyun kolu olarak da kullanabilirsiniz.

Tüm bunların dışında program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla bilgisayarınız üzerinde yer alan bir dosyayı Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde açabilir veya oynatabilirsiniz. Ayrıca program içerisinde PowerPoint, Windows Media Player, Media Player Classic ve Winamp gibi popüler programlar için ekstra özellikler yer almaktadır. Bu programlardan herhangi birini bilgisyarınız üzerinde kullanıyorsanız, AIO Remote ile bu programları özel olarak kontrol etme şansına da sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda çoklu dokunmatik oyun kolu görevi de yapabilen program yardımıyla, bilgisayar oyunlarını rahatlıkla oynamak da tamamen sizin elinizde.

Oldukça geniş kapsamlı bir masaüstü kontrol uygulaması olan AIO Remote'u kullanabilmek için PC'nin üzerinde programın sunucu dosyasının olması gerekmektedir.

Not: AIO Remote'un PC sunucusunu üretici sitesi üzerinden indirebilirsiniz.