Airmail

Airmail

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • DOSYA BOYUTU 94.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bloop S.R.L.

Airmail, yeni iPhone'lar ve iOS 9 için tasarlanmış mail uygulaması ve oldukça popüler.

Airmail, iPhone’unuzun varsayılan mail uygulamasında çeşitli sorunlarla karşılaşıyorsanız alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi mail istemcisi. Mac bilgisayarlardan sonra iOS platformunda karşımıza çıkan popüler mail istemcisi iPhone ve iOS 9 ile mükemmel uyum içerisinde ve iPhone 6s ile birlikte hayatımıza giren 3D Touch’ı hem kendi içerisinde hem de kısayol olarak (simgesine dokunarak son maillere ulaşma, yeni mail gönderme, dokümanlara erişme gibi) destekliyor.

iPhone’unuzun önyüklü gelen mail uygulamasıyla aranız iyi değilse Gmail uygulamasının iOS’un tüm fonksiyonlarını içermediğinden alternatif mail uygulaması arayışına girdiyseniz Airmail kesinlikle en iyi seçenek. Ücretli ancak kullanmaya başladığınızda “Neden ücretli?” sorusunun yanıtını buluyorsunuz. iOS 9’la gelen yeniliklerin ve 3D Touch’ın getirdiklerini sonuna kadar kullanan Airmail, Gmail, Exchange, IMAP ve POP3 hesapları destekliyor.

Yeni mail geldiğinde push bildirim, mailleri kategorilere ayırma ve organize etme, dilediğiniz bulut hesabınızdan ilişik ekleme, bağlantıları sadece Safari değil dilediğiniz bir tarayıcıda açma, Mac bilgisayar kullanıyorsanız iCloud ile senkronizasyon, Apple Watch’unuza ulaşan interaktif bildirimlerle maillere hızlı bakış, mailleri önizleme (Peek ve Pop), herhan bir kişiden gelen maillere Spotlight aramasıyla hızlıca ulaşma gibi varsayılan mail uygulamasında olan olmayan tüm özellikleri sunan Airmail’in tek kötü yanı Türkçe dil desteği sunmaması.